fbpx

Main Event Mania - National Qualifiers

Main Event Mania - National Series Details

  • Date: June 30th - July 2nd
  • Location: Golden Nugget Ballroom, Las Vegas
  • Reservations: 800-331-55731 use the code "GSFRPKN"
  • TOURNAMENT SCHEDULE

Golden Nugget FPN Group Reservation Link

QUALIFIER LISTS

Name 6/30 7/2 State How
Aaron Seibel     ND Rep Contest
AJ Wentler 1   MN LC Winter
Al Imbrone Jr. 1   MN TOC
Al Kingsley 2   SD LC Fall & TOC
Alan Berends 1   MN TOC
Alex Aemisegger 1   ND TOC
Alex Aguirre 3 2 IL Super TOC - 1st, 2nd, 2nd, IL State Champ
Allen Ollila 1   ND LC Winter
Amy Longmore 1   NE LC Fall
Andrew Holt   1 MN MN State Champ
Andy Anderson 2 1 SD SD State Champ & LC & TOC
Andy Lagarde   1 MN MN State Champ
Ardean Masseth 1 1 ND ND State Champ & LC
Arden Laine 1   ND TOC
Art Ziemann 1   ND LC Winter
Baxter Seguin 1 1 NE NE State Champ & LC
Ben Oliver 1 1 ND Super TOC - 1st
Bill Allivato 1 1 IL Super TOC - 1st
Bill Enmark 1   IL LC Winter
Bill Gude 2   NE LC Fall & TOC
Bill Halldorson 1   ND LC Fall
Bill Huggett 1   SD LC Winter
Bill Long 1   MN Super TOC - 2nd
Bill Madison     MN Regional Winner
Bill Wilhelm 1   ND LC Fall
Billie Joe Steffen 1   SD Super TOC - 2nd
Blake Sandmeier 1 2 ND ND State Champ & Super TOC 1st
Bob Robley 1   MN TOC
Bob Timberlake 2   NE LC x 2
Bob Tweten 1 1 ND ND State Champ & LC
Bob Youness 1   ND LC Fall
Bonnie Schank 1   IL LC Fall
Brandon Sylvan 1   NE LC Winter
Brenda Morefield   1 TX TX State Champ
Brent Rhodenhizer 1 1 ND Super TOC - 1st
Brent Slaubaugh 1   ND TOC
Brian Aune 1   ND TOC
Brian Breidenbach 2 1 ND Super TOC - 1st & LC
Brian Hilbert 1   NE LC Winter
Brian Kamerud 1   SD LC Winter
Brian Nolan 1 1 MN MN State Champ & LC & Host App.
Brian Rurup 1   ND LC Fall
Bruce Schneider 1   ND LC Fall
Bruce Schreiber 3 1 SD Super TOC - 1st; LC X4
Carl Beyor 1   NY LC Fall
Carol Dole   1 IL IL State Champ
Carol Holmgren 1   MN TOC
Chad Rohloff 1 1 MN MN State Champ & LC
Charles Bergeson   1 ND ND Side Game
Charlie Woods 1 1 NE NE State Champ & LC
Chris Graves 2 1 MN MN State Champ & LCx2
Chris Harris   1 SD Rep Contest
Chris Kudlacz 1   NE TOC
Chris Nelson 1 1 MN Super TOC - 1st
Chris Olson 1   MN TOC
Chris Rishes   1 SD SD State Champ
Chris Saito 2   MN LC Fall & TOC
Chris Urban 3 2 MN MN State Champ, Super TOC 1st & 2nd, LC
Christina Snyder 2   IL LC Winter x2
Christopher Smith   1 SD SD State Champ
Christy Lange 1   NE LC Fall
Chuck Bergeson 1   ND LC Winter
Chuck Block 1   IL Super TOC - 2nd
Chuck Muller 1   SD LC Fall
Chuck Schollmeyer 1   ND LC Winter
Clarence Osentowski 1   NE LC Winter
Clint Otto 1   ND LC Winter
Cody Herrboldt 3 1 SD SD State Champ & LCx2 & TOC
Cody Weinbar 1   ND LC Fall
Connie Stavens 1   ND LC Fall
Corey Eslinger 1 1 ND ND State Champ & TOC
Corey Kresse 1   ND LC Fall
Corie Erickson 1   ND LC Winter
Cory Hybertson 1   SD TOC
Cory Retzlaff 1   ND LC Fall
Craig Ashley 1   IL LC Fall
Craig Cinotto 1 1 IL Super TOC - 1st
Craig Lange 2   MO LC Fall & TOC
Curt Brosdahl 1   MN LC Fall
Curt Swier 1   SD TOC
Curt Timperley 1 1 NE Super TOC - 1st
Dallas Baker 1   NE Super TOC - 2nd
Dallas Dewitt 2   MN LC Fall & TOC
Dan Blodgett 1   NY LC Winter
Dan Fremling 1   ND LC Fall
Dan Gilbert 2   MN LC x2
Dan Kuntzman 1 1 IL Super TOC - 1st
Dan Petrucci 1   IL LC Winter
Dan Zallar 1   MN LC Winter
Dana Kellett 2   IL LC x2
Danell Kindt 1   SD LC Winter
Daren Eliason   1 ND ND State Champ
Daryll Braun 1   ND LC Fall
Dave Bueno 1   ND LC Fall
Dave Cody   1 IL IL State Champ
Dave Farrance 3   NY LC x2 & TOC
Dave Finne 1   MN TOC
Dave Lahners 2   NE LC Winter & TOC
Dave Lutzke 1   MN LC Winter
Dave Scott 1   IL LC Fall
Dave Weizenegger   1 MN MN State Champ
David Henry 2   ND Super TOC - 3rd & LC
David Ivy 1   MN LC Fall
David Kalet 1   NE LC Fall
David Larsen   1 MN MN State Champ
David Lindgren 2   MN LC x2
Dawn Dobbins 1   NE LC Fall
Dawn Schaefer 1   MN LC Winter
Dawn Williams 2 1 SD SD State Champ & LCx2
Dean Mertz 1   ND LC Fall
Debbi Edwards   1 IL IL State Champ
Debbie Brock 1 1 IL Super TOC - 2nd & IL State Champ
Debra Conway   1 NE NE State Champ
Delmar Devries 1   MN LC Winter
Dennis Jackson 1   ND LC Winter
Dennis Lyons 2   IL LC x2
Deven Anderson 1   MN LC Winter
Devoris Brown 1   MN LC Fall
Diane Jones 1   MN LC Fall
Don Arnold 1   IL Super TOC - 2nd
Don Dye   1 NE NE State Champ
Don Gibney 1   ND TOC
Don Heesen 1   MN LC Winter
Don Winsauer 1   IL Super TOC - 2nd
Donald Brady 1   PA LC Fall
Donald Stranage 1   SD Super TOC - 2nd
Donny Houdek 2   MN LC x2
Doug Almawd 1   SD TOC
Doug Granrud 2   ND LC Winter & TOC
Doug Grinde 1   ND TOC
Doug Lindgren 1 1 SD SD State Champ & LC
Doug Miller 1   ND LC Fall
Doug Wright   1 MN MN State Champ
Dusty Baker 1   NE LC Winter
Earl Robb   1 IL IL State Champ
Ed Cavaciuti 1   DE TOC
Ed Emilson 2   MN LC Winter & Super TOC 2nd
Ed Zvirovski 1   ND LC Fall
Edith Madrid-Moulton   1 SD Winter Champ
Elisabeth Hurlbert 1   MN LC Winter
Eric DeWitt 1 1 MN MN State Champ & LC
Eric Johnson 1   MN LC Winter
Eric Thompson 1   ND LC Fall
Eric Tycz 3   SD LC x2 & TOC
Ethan Erdmann 1 1 SD SD State Champ & LC
Fred Milenovich 1   AZ LC Winter
Galen Fischer 1   ND LC Winter
Gary Allen 1   NY LC Winter
Gary Erdahl 1   ND LC Fall
Gary Hansen 2 2 MN MN State Champ & LC & Super TOC - 1st
Gary Knowles 1   TX TOC
Gary Lance   1 DE State Champ
Gary Ludwigsen 1   NY LC Fall
Gary Senger 1   ND LC Winter
Gene Halldorson     MN Host Appreciation
George Christenson 2   ND LC x2
George Cokens 1   SD LC Winter
Gina Arvis 3 1 MN Super TOC - 1st & LCx2
Gina Serrano 1   MN LC Fall
Ginger Lippold 1   NE LC Fall
Glen Nichols 1 1 NE NE State Champ & LC
Graeme Badger 1   MN LC Fall
Grant Ivarsen 1 1 SD SD State Champ & LC
Greg Boyce 1   MN LC Winter
Greg Larson 1 1 MN MN State Champ & Super TOC 2nd
Gus Jimenez 1   DE LC Winter
Harry Dingman     MN 2 Pair - Jan
Henry Pojanowski 1   MN LC Winter
Howard Burns 1   ND Super TOC - 2nd
Iggy Weigel 1   ND LC Fall
Isaiah Houdek 1   MN TOC
Jack Lippert 1 1 FL State Champ & LC
Jacki Hoven 1   SD LC Winter
Jacob Bidwell 1   MN Super TOC - 2nd
Jacques Todd 2 1 FL State Champ & LC & TOC
Jake Hepfer 1   NY LC Winter
Jake Stringfellow 1   MN LC Fall & Rep Contest
James Crubaugh 1   AZ TOC
James DeJager 2   MN TOC & TOC
James Noplos 1   MN LC Winter
James Ryer 1   MN TOC
Jason Bame 2   SD LC x2
Jason Capeti 2   MN LC x2
Jason Hauf 2 1 MN LC Winter & Super TOC 1st
Jason Hudson 1   IL Super TOC - 2nd
Jason Jett 1   MN LC Fall
Jason Kabakoff 1   TX LC Winter
Jason Kastrow 3   ND LC x2 & TOC
Jason Long 1   SD TOC
Jason Luck   1 MN MN State Champ
Jason Rencountre 2 1 SD 4 of a kind & LC x2
Jason Volk 1   ND TOC
JC Dickau 1   SD Super TOC - 2nd
Jeff Bartlett 1   MN TOC
Jeff Gab 1   ND LC Fall
Jeff Hebert   1 ND ND State Champ
Jeff Jackson 1   MN LC Fall
Jeff Johnson 1   ND TOC
Jeff Nagel 2 1 MN MN State Champ; Super TOC - 2nd & TOC
Jeff Strom 1   MN TOC
Jeff Tune 1   TX LC Fall
Jeff Zaun 1   ND LC Winter
Jen Haubrich 1   NE LC Winter
Jerry Doran 1   ND LC Winter
Jerry Fisher 1   ND LC Fall
Jim Bain 1   NE LC Fall
Jim Bidwell 1 1 MN Super TOC - 1st
Jim Bjerkness 2   MN LC Winter & TOC
Jim Hornbeck 2 2 SD 4 of a kind; SD State Champ & LC & TOC
Jim Lombardi 1 1 IL Super TOC - 1st
Jim Paskett 1   MN LC Fall
Jim Rapp 1   NY LC Winter
Jody Hamilton 1   MN Super TOC - 2nd
Joe Foster Jr 1   IL LC Winter
Joe Kasperski 2   IL LC x2
Joe Manno   1 IL IL State Champ
Joe Paskett 1   ND LC Winter
Joe Radtke 1   IL LC Fall
Joel Smith 1   MN TOC
Joey Beasley 1 1 NC LC Fall & State Champ
Joey Ohmann 1   MN TOC
John Christenson 1   ND LC Winter
John DeRung   1 MN MN State Champ
John DiPalma 1   TX TOC
John Drewes 2   MN LC x2
John Edwards     IL Rep Contest
John Ensser 3 1 NE Super TOC - 1st & LCx4
John Harms 1 1 NE NE State Champ & TOC
John Kolb 1   MN LC Fall
John Magnuson 1   MN Super TOC - 2nd
John Marchwick 1   MN LC Winter
John Nordstrom   1 SD 4 of a Kind
John Omara 1   MN LC Winter
John Palaschak   1 MN MN State Champ
John Romano 2 2 IL Super TOC - 1st & 2nd
John Rottman 1 1 MN MN State Champ & LC
John Vesh 1   SD LC Winter
John Williams 1   IL LC Fall
Johnny Smart   1 SD SD State Champ
Jon Christensen 1 1 ND Straight Flush & TOC
Jon Flicek 2   MN LC x2
Jonathan Surerus 1   MN LC Winter
Jordon Meinke 1 1 MN Super TOC - 1st
Josh Bogenreif 1   NE TOC
Josh Dahlstrom 3 1 ND ND State Champ & LCx2 & TOC
Josh Manley 2   MN LC x2
Josh Smidt   1 MN MN State Champ
Joshua Gates   1 NE NE State Champ
Joyce Carrel 1   NY TOC
Julie Bezenek 1   ND Super TOC - 2nd
Julie Karazim 2 1 IL Super TOC - 1st & LC
Julie Stahler 3 3 IL Super TOC - 1st x2 & LC & IL State Champ
Justin Deveny 1   SD LC Fall
Justin Page 1   MN LC Winter
Karen Hodney 1   MN TOC
Karen Moody 2   FL LC x2
Katie Snead 1   MN LC Winter
Ken Burnett 1 1 IL LC Winter & IL State Champ
Ken Dahl 1 1 MN MN State Champ & LC
Ken Hagel 1   MN Super TOC - 2nd
Kenny Maertins 1   NE Super TOC - 2nd & Rep Contest
Kent Gronlie 2   ND LC x2
Kent Laurent 1 1 NE NE State Champ & LC
Kevin Dietrich 1   MN LC Winter
Kevin Fordyce 3   NE Super TOC - 2nd & LC & TOC
Kimberly Bandura 1   IL Super TOC - 2nd
Kirby Voltz 1   ND LC Fall
Kirsten Weinzierl 1   MN LC Fall
Kurt Edwards 1   ND LC Fall
Kyle Skinner   1 DE State Champ
Lance Teubner   1 ND ND State Champ
Larissa Lawson 1   MN LC Winter
Larry Bjerke 1   ND TOC
Larry Hansen     SD Tyndall Tourney
Larry Haus 1   MN LC Fall
Larry Hofmann 1   NE LC Fall
Larry Kathol 1   SD TOC
Larry Lachanse   1 NY NY Side Game
Larry Meyer 2 1 NE NE State Champ & LC & TOC
Larry Sundberg 1 1 MN MN State Champ & LC
Laura Michalowicz 1 1 IL LC Fall & IL State Champ
Laura Riedl 1   IL LC Fall
Laura Sack 1   MN TOC
Laurie Kasper 1   MN LC Fall
Laurie Rosas   1 WI MN State Champ
Lee Engebretson   1 MN MN State Champ
Lee Kathol 1 1 SD SD State Champ & Super TOC 2nd
Lenny Mark 2 1 NY NY State Champ & LC x2
Leo Sylvan   1 NE NE Side Game
Leon Quarve 1   MN LC Winter
Leonard Melgaard 1   ND LC Winter
Lester Hauglid 3 1 MN MN State Champ & LCx2 & TOC
Levi Anderson 3   MN LC x2 & TOC
Linda Fotre 3 1 IL Super TOC - 1st & 2nd & LC x3
Lisa Jean Hagen   1 AZ AZ State Champ
Lisa Witkowski 1   IL LC Fall
Lloyd Hemmah 1   MN LC Winter
Lori Beach   1 NY NY State Champ
Lori Fugelstad 1   ND Super TOC - 2nd
Lorri Rennie 1   MN TOC
Lou Caesar 1   IL Super TOC - 2nd
Lowell Brooks 1   NE LC Winter
Luis Martinez 1   IL LC Winter
Luvern Hanson 2   SD LC Fall & TOC
Lydia Vilt 1   MN LC Fall
Lyle Roesner 1 1 MN MN Side Game & Super TOC 2nd
Lynnette Nadeau 1   MN LC Fall
Mags Frederickson 2 1 SD Super TOC 1st & LC
Maria Cote 1   ND LC Winter
Mark Helms 1   ND Super TOC - 2nd
Mark Johnson   1 ND 4 of a Kind
Mark Nelson 1   MN LC Fall
Mark Pilger 1 1 MN 4 of a kind & LC
Mark Voltz 1   NY TOC
Marlys Devries 1   SD LC Winter
Martin Koschik 1   NY LC Fall
Marvin Rumery Jr 1 1 NE 4 of a Kind & TOC
Mary Erickson   1 ND ND State Champ
Mary Truman 1   NE LC Winter
Mat Doll   1 MN MN State Champ
Matt Hall 1   MN LC Fall
Matt Lucas   1 NE NE State Champ
Matt Miller   1 IL IL State Champ
Matt Russo 1   NE LC Winter
Matthew Lyons 1   ND TOC
Melissa Block 2 1 IL Super TOC - 1st & LC
Michael Patnaude   1 ND VIP 4/28
Michael Taylor   1 IL IL State Champ
Michelle Bain 1   NE LC Fall
Michelle Buske 1   MN LC Winter
Michelle Meza   1 ND ND State Champ
Mike Bedney   1 MN VIP 2/24
Mike Biel 1   ND LC Winter
Mike Borders 1   MN LC Fall
Mike Colt 1   NY TOC
Mike Connor 1   TX LC Fall
Mike Exstrom 1   NE TOC
Mike Henning 1   MN TOC
Mike Hill 1   ND TOC
Mike Johnson 1   MN TOC
Mike Marek 3 1 ND LC x2, Super TOC - 2nd & Regional Winner
Mike McConniel 1   SD TOC & Rep Contest
Mike McCreary   1 SD SD State Champ
Mike Mejia 2 2 IL Super TOC - 1st & LC & IL State Champ
Mike Newsom 2   ND LC Winter & TOC
Mike Patnaude 2   ND LC x2
Mike Sabbia 3   IL Super TOC - 2nd x2 & LC
Mike Smith   1 IL IL State Champ
Mike Sprouls 1   NE TOC
Mike Stahl 1   SD LC Fall
Mike Sticha 1   MN LC Fall
Mike Wiedenfeld 2   NE LC Fall & TOC
Mike Wiedenfeld Jr. 1   NE LC Winter
Mona Spratlen 2   NE LC x2
Nancy Beasley 1   MN LC Fall
Nanette Edmondson 1   ND LC Fall
Nathen Ivarsen 3 2 SD SD State Champ & LC x3 & Super TOC 1st
Neil Bond 1   ND LC Fall
Nick Aloi 1   NE LC Winter
Nick Metivier 1   SD LC Fall
Nikki Christopherson   2 MN 4 of a kind & MN State Champ
Ovella Lange   1 MO MO State Champ
Parm Soni 1 1 IL Super TOC - 1st
Pat Braun 1   ND LC Fall
Pat Kafka 1   IL LC Fall
Pat McGrane 3   NE LC x2 & Rep Contest & TOC
Pat Park 1   SD LC Fall
Pat Regan   1 MO MO State Champ
Patrick Beedie 1 1 IL Super TOC - 1st
Paul Berkness     ND Regional Winner
Paul Guhn 1   NE LC Fall
Paul Hansell   1 IL 4 of a Kind
Paul Johnson 1 1 ND ND State Champ & LC
Paul Larson   1 MN VIP 1/26
Paul Meyer 1   MN LC Fall
Paul Vincent 2   MN LC x2
Peter Miller-Russo 1 1 MN VIP 5/12 & LC
Phil Heintz 2 1 IL Super TOC - 1st & LC
Qals Ali   1 MN ND State Champ
Raghavendra Reddy 1 1 IL Super TOC - 1st
Ralph Cooper 2   MN LC Winter & TOC
Ralph Mathews 2   ND LC x2
Randell Warning 1   IL LC Winter
Randy Ulmer 1   ND TOC
Randy Whillock 1 1 ND ND State Champ & LC
Regina Wagner 1   NY TOC
Renee Tucker 1   ND LC Winter
Rich Adamczyk-D'andrea 1   IL LC Winter
Rich Conboy 2 1 IL Super TOC - 1st & LC
Rich Mercer 1   IL LC Fall
Richard Garmers 1   MN LC Fall
Rick Allen 1   MN LC Fall
Rick Sathre 2 1 MN Super TOC - 1st & LC
Rick Toth 3   IL Super TOC - 2nd & LC x3
Rick Trapp 1   SD LC Winter
Rigoberto Benavides   1 NE NE State Champ
Riley Spoden 1   MN LC Fall
Rita Truchan 1   ND TOC
Robb Duff 1   MN TOC
Robbi Buller 1   SD TOC
Robert Gillin 1 1 PA State Champ & LC
Robert Guthrie 2   IL Super TOC - 2nd & LC
Robert Jr. Berger   1 NY NY State Champ
Robert Knudsvig 1   ND LC Fall
Robert Kolodziejski 1   IL LC Fall
Robert Nielsen   1 MN MN State Champ
Robin Reid 1   MN LC Fall
Roger Baker 1   MN LC Fall
Roger Lens 1   SD LC Winter
Roger Neujahr 1   NE LC Winter
Roger Ossenfort 1   MN LC Fall
Roger Trumbell 1 1 NE Super TOC - 1st
Ron Hoffard 2 1 ND ND State Champ & LC & TOC
Ron Janke 1   NE LC Winter
Ron Pommerer 2   ND LC Winter & TOC
Ron Pontius 1   ND LC Winter
Ron Young 2   IL Super TOC - 2nd & LC
Rory Verkonski 1   ND TOC
Roy Winkelman 1 1 MN MN State Champ & LC
Rudy Duran 1   NC LC Winter
Rudy Padilla 1   IL LC Fall
Ryan Nelson 1   MN LC Winter
Ryan Ulmer   1 IA SD Side Game
Sally Rottman 1   MN LC Winter
Sally Walker 1   MN LC Winter
Sam Chhem 1   MN Super TOC - 3rd
Sam Makovsky 1   NE TOC
Samara Hancock 1   ND LC Fall
Scott Erickson 1   ND TOC
Scott St. Sauver 1   SD LC Winter
Sean Helie   1 NE VIP 3/29
Sharon Demorett 1   MN TOC
Sharon Quale 2   MN LC Winter & TOC
Shaween Nazari 1   ND TOC
Shawn Kennicott 1   ND LC Fall
Shawn Vargo   1 NY NY State Champ
Shawn Zuniga 3 1 MN Super TOC - 1st & LC x2
Sheila Wynne 1   ND Super TOC - 2nd
Sheryl Fujimura 1   IL LC Fall
Ski (Mike) Chilarski 1   SD LC Fall
Sol Fisher 1   IL LC Winter
Stefan Kegley 1   NE TOC
Stephanie Daas 3   MN LC x3
Stephanie Grause 1   ND TOC & Regional Winner
Steve Bristol 2   IL LC x2
Steve Fugelstad 2 1 ND Super TOC - 1st & LC
Steve Gilbertson 1   MN LC Winter
Steve Naylor 1   ND LC Fall
Steve Schauer 1   MO LC Winter
Steve Spartlen 1   NE TOC
Steve Swoboda 1   NE LC Winter
Steven Billingslea 1   IL LC Winter
Steven O'Connor 1   IL Super TOC - 2nd
Sue Barsaloux 1   IL LC Fall
Sue Bona 1 1 IL Super TOC - 1st
Sue Brown 1   IL LC Winter
Sue Burns 1   ND LC Fall
Sue Perleberg 1   SD LC Fall & PA - Dec
Tanya Rausis 1 1 SD SD State Champ & LC x3
Tarena Thrall 1   ND LC Winter
Taryn Dahms   1 ND ND State Champ
Ted Bjornstad   1 ND ND State Champ
Terrence Valentine 1   IL LC Winter
Terry Johnson 1   ND LC Winter
Terry Vareberg 1   ND LC Winter
Terry Williams 2 1 SD Super TOC - 1st & LC
Thad Zahn 1   ND LC Winter
Thane Fliginger 1   ND TOC
Theresa Carlson 1   IL Super TOC - 2nd
Theresa Laporte 1   NY LC Fall
Tim Paasch   1 ND ND State Champ
Tim Pradel   2 IL 4 of a Kind & IL State Champ
Tim Rice 1 1 ND Super TOC - 1st
Tim Sink 1 1 NC TOC & State Champ
Tina McNabb   1 TX TX State Champ
Tiram Gamliel   1 ND ND State Champ
TJ Mitchell 2   SD LC x2
Todd Cunningham 1 1 SD 4 of a Kind & LC
Todd Harfald 1   ND LC Winter
Tom August 1   IL LC Winter
Tom Dann   1 NY NY State Champ
Tom Gjerde 1 1 MN Super TOC - 1st
Tom Kerstan 1   DE LC Fall
Tom Miskowic     MN Host Appreciation
Tom Schaffner 1   SD LC Fall
Tom Weseloh 1   MN LC Fall
Tom White 2   MN LC Winter & TOC
Tom Wright 1   SD LC Fall
Tommy Hill 1   ND TOC
Tony Campagna 1   ND LC Winter
Tony H 1   MN LC Winter
Tony Lonowski 1   NE LC Winter
Tracy Leonard 2   MN TOC & LC
Trent Oberg 1   MN LC Winter
Troy Mielke 1   MN LC Fall
Troy Peterson 2 1 ND ND State Champ & LC x2
Troye Healey   1 MN MN State Champ
Vern Shasky 1   ND LC Fall
Vicki Johnson 1   ND LC Fall
Virgil Koenig 1   ND LC Winter
Wanda Fuersteinberg   1 MN MN State Champ
Wayne Harding 1   IL Super TOC - 2nd
Wayne Zysset 1   NE LC Fall
Wendy Adamcyck-D'Andrea 2 1 IL Super TOC - 1st & LC
Wendy Gibney 1   ND LC Winter
Wes Streblo 1   IL LC Fall
Will Jensen 1   MN LC Winter
William Couch   1 MN MN State Champ